Ucuz 2. El Metal Raflar Burada!

İkinci El Raf Alırken Dikkat Edilecek 3 Kural
25 Haziran 2018

Ucuz 2. El Metal Raflar Burada!

Kapanmış, tasfiye edilmiş mağazalardaki raf sistemleri veya taşınma nedeniyle yeni mekana uymayan raf sistemleri özenle sökülüp, ikinci el raf şirketleri depolarına nakliye edilir. Yeni bir dükkan açarken veya var olan dükkanınızda yeniliğe gidip, alanınızı genişletmek isterseniz raf sistemine ihtiyaç duyarsınız. Uzun ömürlü raf kullanmak isteyenler için genelde metal raflar tercih edilir. Yeni almak istenilirse metal rafların ücretleri yüksektir. Ucuz ikinci el metal raf temin edebileceğiniz yerler ikinci el raf şirketleridir. Yaşadığınız şehirlerde yerel üretici firmalardan temin ettiğiniz takdirde maliyet daha yüksek olacaktır.

Metal Raf Sisteminin Faydaları

Genelde gri renkli olan metal rafları başka renklerde bulmak da mümkün. Eğer griden farklı bir renk tercih edilirse, üretim sırasında boyama işlemi yapılır ve bu aşamada fırın boya kullanıldığı içinde herhangi bir sağlık sorununa sebep olmaz. Fırın boya sayesinde uzun süre de rengini korur ve kolay kolay dökülme yapmaz. Ucuz ikinci el metal raf sistemlerinde her türlü ürün korunabilir ve muhafaza edilebilir.Genel olarak raf ile bulunduğunuz alan daha iyi kullanılır. Metal rafların en önemli avantajlarından bir tanesi sağlam ve uzun ömürlü olmalarıdır. Deprem gibi afetlerde de raf sistemlerinde muhafaza ettiğiniz belge veya dokümanlarınıza en az hasar gelmesini sağlayan raf sistemidir.

Depolamak istediğiniz ürünler ağır ise dayanıklılığı daha fazla olan metal raf tercih edilmelidir. Farklı hammadde özelliklerine ve farklı ölçülerde üretilebilen bu rafların taşıma kapasiteleri de bu çerçevede farklılıklar gösterir

Ayarlanabilir Raf Aralığı

Meta raflar ile kullanılacak ürünün çeşidine ve ölçülerine göre raf aralıkları ayarlamak kolaydır. Diğer raf sistemlerine kıyasla çok daha rahat takılıp, sonrasında sökülebildiği için tercih edilmekte olan bu raf sistemlerini değişik ölçülerdeki ürünlerinizin depolanması için kullanabilirsiniz ve ihtiyacınıza göre kendiniz değişiklik yapabilirsiniz.  Ucuz ikinci el metal raf fırsatlarından birini temin etmeyi düşünüyorsanız Çıkma Raf Sistemleri’ni ziyaret edip, birçok seçenek arasından size en uygun olanı bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan rafların özelliğine karar veremediyseniz “İkinci El Raf Çeşitlerini Öğrenelim” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.