Neden İkinci El Raf?

İkinci El Raf Çerkezköy
3 Mayıs 2018
Raf Çeşitlerini Öğrenelim
15 Mayıs 2018

Neden İkinci El Raf?

Neden İkinci El Raf Kullanmalısınız!

Raf sistemleri ürünlerin teşhirinde kullanıldığı gibi depolama amaçlı da kullanılabilir. Sınırlı metrekarelere daha çok ürün sığdırabilmek adına raf sistemlerine ihtiyaç vardır. Ürünleri belli bir sıraya göre dizerek, alınması gereken zamanda daha kolay bulunmasına yardımcı olur. Neden ikinci el raf sistemi diye soracak olursak birçok sektörde raf sistemi kullanılır. Her firma ve şirketin hem teşhir hem depo amaçlı raf sistemlerine gereksinimleri vardır.

Tüm alanı kaplayan büyük sistemler pahalıya mal olabildiği için ikinci el ürünler tercih edilir. Özellikle ağır yük rafları çelik veya metal içerikli olduğundan ücretleri daha da yüksek olur. Depolama alanınızın büyüklüğüne, ihtiyacınıza ve kullanacağınız raf sisteminin çeşidine göre maliyetler farklılıklar gösterebilir ve bazen kurulum aşamasında karşılanması mümkün olmayan ya da tercih edilmeyecek maliyetlere yol açabilir. Bu maliyetleri azaltmak, daha sonra yenilemek adına daha ucuza mal etmek için ikinci el raflar tercih edilebilir.

Kontrolden Geçmiş Kaliteli Ürünler;

Raf sistemleri depolarda, ofislerde, işyerlerinde ya da ev içi ihtiyaçlarda kullanılabilir. Üreticiye sipariş verilmeden önce ihtiyaçlar ve kullanım alanları mümkün olduğu kadar iyi belirlenmeye çalışılsa da bazen yanlış tercihler yapılabilir ya da üretim sonrası teslim alınan ürünlerin malzeme kalitesi, işlevselliği ya da kullanım ömrü bekleneni karşılamayabilir. İkinci el raf sistemi tercih edilecek olursa işte bu tür süprizlerden kaçınmak açısından avantaj sağlar. Çıkma Raf Sistemleri olarak biz deneyimli personelimizle ikinci el rafları inceliyor, hasar veya çürük durumunu kontrol ediyoruz. De-montaj- montaj sırasında sorun çıkmayacak temiz ürünleri siz müşterilimize sunuyoruz.

Fiyat Avantajı;

Sıfır ürünlerin siparişi sırasında alıcı ham raf sisteminin hammaddesine hem de üreticinin işçilik masraflarına ödeme yaparken, ikinci el raf sistemi tercih edilmesi durumunda yaklaşık %40-%50’lik bir fiyat avantajına sahip olmanız mümkündür. Günümüzde birçok işletme planlanandan çok daha erken kapatılabiliyor, yeni girişimler ve işyerleri çok kısa sürede ticari hayatlarına son vermek durumunda kalabiliyorlar. Raf sisteminizi alırken maliyet ve masrafı düşürürken iyi bir araştırma ve biraz emek ile neredeyse sıfır kalitesinde ürünleri, 1/3 fiyatına almanız bile mümkün olabilir.

Alacağınız ürünü daha seçmediyseniz İletişim sayfamıza bakıp iletişime geçebilirsiniz.