İkinci El Raf Sistemleri

Depo gibi insanların görmediği yerlerde ya da mağaza gibi göz önünde bulunan yerlerde sizler de ikinci el raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Son derece kullanışlı ve modern görüntüye sahip olan bu raf sistemleri sayesinde ciddi manada tasarruf yapabileceksiniz. Üstelik sağlam olmaları nedeniyle de herhangi bir sorun yaşamayacağınızı da sizlere belirtmek isteriz.

Şirketimiz

Şirketimiz tam 25 senedir ikinci el raf sistemleri alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul Sultangazi’deki 500 metre kare alanımız ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma

İkinci el raflarınızın sayısına ve raflarınızın kalitesine bağlı olarak alışlarda ve satışlarda fiyatlarımız değişmektedir daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Alışverişlerde Nakliye Ücreti Yok !

İkinci el ağır raf sistemleri alımı ve satımı yapan şirketimiz Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren bir işletmedir.
Şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet sağlıyoruz. Kendi ekipmanlarımız ile tüm hafif, ağır, arşiv, depo ve metal rafları profesyonellikle söküyoruz ve nakliye ücreti olmadan sizden satın alıyoruz veya size uygun fiyatlar bunları temin ediyoruz.

İkinci El Raf Sistemlerinde Maksimum Verim

Sahip olduğunuz mekanın küçük olmasından ya da eşyalarınızın çokluğundan şikayet ediyorsanız sizler de bu raf sistemlerini kullanabilirsiniz. Zira küçük alanlarda mekandan maksimum derecede istifade bu sayede mümkün olur. Öyle ki mekanların yükseklikleri daha çok kullanılarak mekanın geniş görünmesi sağlanmaktadır. Bu da hem siz hem de müşterileriniz için son derece isabetli bir hamle olacaktır.

Ayrıca eşyalarınız çok olsa dahi bu raf sistemleri ile düzenli bir şekilde tümünü düzene sokabilirsiniz. Nadir kullandığınız eşyaları yükseklere koyabilir sık kullandıklarınızı ise kolay erişebileceğiniz yerlerde bulundurabilirsiniz. Böylelikle çok daha işlevsel bir şekilde raf sistemlerinden istifade etmeniz mümkün olacaktır.

 

Uygun Fiyatlar

Sıfır raf sistemlerine göre ikinci el raf sistemleri çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Bunun yanı sıra kalite açısından da herhangi bir sıkıntı olmadığını sizlere ifade etmek isteriz. Öyle ki başta aşağı sağlamlığı kontrol ve test edilerek sizlere teslim edilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.

Firmamız tarafından sizlere sunulan raf sistemleri birçok çeşide sahiptir. Öyle ki ağır ve hafi malzemeler için tasarlanan raflar birbirinden farklıdır. Bu sebeple sizler ihtiyaçlarınızı ifade ederek en doğru seçimi yapmanızda personellerimizin yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın sizlere sunduğu raf sistemleri parçalara ayrılabilir ve birleştirilebilir olduğu için farklı mekanlarda dahi en iyi şekilde adapte edilebilir. Ancak yine de sahip olmak istediğiniz raf sistemlerinin ölçülerini bizlere ileterek nokta atışı ürün alabilirsiniz.

Sağlam, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ikinci el raf sistemleri satın almak istiyorsanız sizler de adresimize giriş yaparak bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz 7/24 sizlere hizmet verecek ve dilediğiniz noktaya raf sistemlerini acilen ulaştıracaklardır.

ÜRÜNLER

Bize Ulaşın

Adres : Malkoçoğlu Mah. Zafer Cad. No:17 Sultangazi – İstanbul
Telefon: 0212 476 3121