İkinci El Raf Alan Yerler

2.El Çelik Raf Fiyatları
20 Mart 2018
2.El Ağır Yük Raf
20 Mart 2018

İkinci El Raf Alan Yerler

İşletmeniz ya da mağazanızdan çıkan, artık işe yaramayan rafları ikinci el raf alan yerler aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. Mağazanızda değişikliğe gittiyseniz, ürün farklılığı nedeniyle raflar ihtiyacınızı karşılamıyorsa ya da taşındınız ancak raflarınız uyum sağlamadıysa bu raflar artık sizin işinize yaramayacaktır. Ancak diğer işletmelerde bu tür raflara ihtiyaç olduğu için satışını yapmanız mümkündür.

İkinci El Raflar

Raflar ticaretle iştigal eden işyerleri için demirbaş ürünlerdir. Mağaza içindeki ürünler bu raflarda sergilenerek müşterinin beğenisine sunulur. Müşterinin ürünü rahatça görmesini ve ulaşmasını sağlayan bu raflar satışı etkileyen ürünlerdir.

Arka planda depolardaki ürünler de raflar aracılığı ile verimli bir şekilde istiflenir. Böylece depodan mal getirirken raf düzeni sayesinde aradığını bulmak mümkündür. Ayrıca ürünlerin zarar görmemesi için de raf sistemleri oldukça elverişlidir.

İşte tüm düzeni sağlayan bu rafları sıfır olarak yaptırmak oldukça maliyetlidir. Bu yüzden ikinci el raf alan yerler aracılığı ile raflarınızı ikinci el olarak satabilirsiniz.

Değerinde Raf Alımı

İkinci el raflarınızı satmak istemeniz halinde firmamız çalışanları rafları inceleyerek size ürüne göre değer biçecektir. Rafın kapasitesi, dayanıklılığı, eski ya da yeni olması gibi kriterlere göre bu değer belirlenecektir. Fiyatta anlaşılması halinde size ücretiniz ödenerek, raflara ilişkin işler firmamızca yapılacaktır. Rafların sökülerek depolarımıza taşınması işi tarafımızca yapılacaktır.

Karlı Alışveriş

Artık işinize yaramayan rafları heba etmek istemiyorsanız satışını gerçekleştirmek en avantajlı olanıdır. Çünkü genelde raflar yeni taşındığınız mağazaya uyum sağlamayacak ya da artık ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Ancak unutmayın ki ticaretle uğraşan diğer ölçeklerdeki firmaların işine yarayabilir. Bu rafları ikinci el raf alan yerler olan firmamıza satmanız halinde, biz de diğer bir kişiye bu firmaları satmak için aracılık ederiz. Kendi başınıza müşteri bulmak ya da rafları pazarlamak çok zordur. Ancak bizim mevcut müşteri kitlemiz ve firma misyonumuz sayesinde satışını yapmak daha kolaydır.

Sizin de işletmenizde artık işinize yaramayan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyeli olmayan raflar varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim için adresinden bilgi alabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz.