İkinci El Hafif Raf Sistemleri

İkinci el hafif raf sistemi ; Hafif Raflar Kullanım alanları oldukça geniş olan hafif depo rafları 2. El olarak da bulabilmek son derece kolaydır. Ürünlere elle ulaşılabilmesini sağlayan bir sistemdir. Kayıt sistemi kullanılarak depolanmış olan ürünlerin bulunması son derece kolaydır. Bu sistemde depolanan ürünler herhangi bir yükleme veya boşaltma işlemlerinde herhangi bir araca gerek kalmaksızın manuel olarak boşaltılıp yüklenebilmektedir. Üstelik de büyük depolarda yedek malzemelerin ve diğer küçük olan malzemelerin istiflenebilmesine olanak sağlar.

Şirketimiz

Şirketimiz tam 25 senedir 2.el hafif raf sistemleri alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul Sultangazi’deki 500 metre kare alanımız ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma

İkinci el raflarınızın sayısına ve raflarınızın kalitesine bağlı olarak alışlarda ve satışlarda fiyatlarımız değişmektedir daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Alışverişlerde Nakliye Ücreti Yok !

İkinci el hafif raf sistemleri alımı ve satımı yapan şirketimiz Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren bir işletmedir.
Şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet sağlıyoruz. Kendi ekipmanlarımız ile tüm hafif, ağır, arşiv, depo ve metal rafları profesyonellikle söküyoruz ve nakliye ücreti olmadan sizden satın alıyoruz veya size uygun fiyatlar bunları temin ediyoruz.

Hafif Raf Sistemi : Küçük ve orta hacimdeki olan ürünlerin depolanması için ideal olan sistemler hafif ikinci el depo rafı modelleridir. Eğilmez bir yapıya sahip olan rafların dayanıklı olmaları da tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Ekonomik olmaları nedeni ile en çok tercih edilen sistemler arasında yer almaktadırlar.

Dayanıklı olan bu sistemler depolanan ürünlerin herhangi bir zarar görmesini engeller ve uzun süre saklanabilmesi açısından önem taşır. Bu tür sistemlerde elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Bu sistemlerde ki aksesuarlar ve yapı elemanları özellikleri dolayısıyla tüm sistem depo alanına uyumlu olmaktadır.

Avantajları

Diğer depolama sistemleri ile beraber kurulum imkanı sağladığı için alanın çok daha kullanışlı olması açısından yardımcı olmaktadır. Küçük hacimli olan ürünlerin depolanması için en ideal olan sistemler arasında yer almaktadır. Bu ürünler arasında arşiv kutuları ve yedek parça olan ürünlerin depolanması da gelmektedir. Birçok farklı büyük arşivde bu tarz sistemler kullanılmaktadır.

Aranılan ürünlere kolay bir ulaşım sağladığı için en çok tercih edilen 2. El raf seçenekleri arasında yer almaktadır. Depolanan ürünlere hızlı bir ulaşım sağladığı için siparişlerin hızlı bir şekilde hazırlanmasında etkilidir. Sistem demonte bir yapıdadır ve bu nedenle de çok kolay montaj yapılmaktadır. Demontaj da hızlı bir şekilde yapıldığı için zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ekonomik Çözümler

Kullanılan malzemelerin oldukça kaliteli olması nedeni ile oldukça uzun ömürlü olan ikinci el raf alan yerler ve satan yerler bulmak oldukça kolaydır. Firmamızda da yer almakta olan bu ürünler dayanıklı ve uzun süre kullanıma uygun olan ürünlerdir. Kaliteli malzemeden üretilen ve görünümü estetik olan ürünler yer almaktadır.
Ürünlerin tercih edilme nedenleri arasında ekonomik olması, dayanıklı olması ve aynı zamanda diğer sistemler ile birlikte kullanılabiliyor olması gibi pek çok fazla neden bulunmaktadır. Yedek parçaların saklanması için de tercih edilen ürün depolarda yerin çok daha iyi bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır ve sorunsuz bir kullanım için uygundur.

Ürünler


Bize Ulaşın

Adres : Malkoçoğlu Mah. Zafer Cad. No:17 Sultangazi – İstanbul
Telefon: 0212 476 3121