İkinci El Hafif Raf Satan Yerler

2. El Yük Rafı Satan Şirketler
20 Mart 2018
2.El Raf Alan Şirketler
20 Mart 2018

İkinci El Hafif Raf Satan Yerler

İşletmeniz için market ya da mağaza raflarına ihtiyacını varsa ikinci el hafif raf satan yerler sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Market ya da mağaza içinde kullanılan raflar hafif raf olarak adlandırılır. Çünkü raflar depo rafları ya da ağır yük raflarına göre çok daha cüzi ağırlıklardaki ürünleri taşımaktadır. En çok ihtiyaç duyulan af tiplerindendir. Çünkü bazı depolarda da bu ürünler kullanılmaktadır.

Kullanışlı Hafif Raflar

Hafif raflar en çok market ya da mağaza içlerinde kullanıldıkları için sağlam olmalarının yanı sıra kullanışlı ve şık olmalıdırlar. Çünkü müşteriler bizzat bu raflardan alışveriş yapacaklardır. Ancak her işletme için özel raf yaptırmak oldukça maliyetlidir. İşte bu yüzden ikinci el hafif raf satan yerler imdada yetişmektedir.

İkinci el raf satan şirketlerde pek çok nitelik ve boyutlarda raf bulunmaktadır. İhtiyacınız olan raf ve özelliklerini belirledikten sonra buralarda bulunan yüzlerce ürün arasından istediğinizi bulabilirsiniz. Söz konusu raflar kısa süre kullanılmış ve artık boşa çıkmış ürünlerdir. Bu sayede son derece dayanıklı ve halen uzun yıllar kullanım ömrü olan ürünlerdir. Ürünleri bizzat görerek ve beğenerek satın alırsınız. Böylece ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünleri daha iyi seçme şansınız olur.

Montaj ve Kurulum

İkinci el hafif raf satan yerler aracılığı ile satın aldığınız raflar bizzat şirketler tarafından kurulmaktadır. Bu rafların kurulumu güvenlik için profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde devrilme, yıkılma gibi kazlara sebebiyet verebilir. Ayrıca satın aldığınız raflarda işletmenize uyması için değişiklik yapılması gerekiyorsa yardımcı olunmaktadır. Böylece tüm hizmetler dahil olmak üzere raflarınıza sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

İkinci el raf satan yerler bu raflara hak ettiği değeri biçmektedir. Aldığınız rafın özellikleri, boyutu, kalitesi, kaç yıllık olduğu gibi kriterler raf fiyatlarını belirleyecektir. Ancak her halükarda belirlenen fiyatlar sıfır raf yaptırma fiyatından birkaç kat daha uygun olacaktır. yeniden ölçü alma, imalata girme gibi masraflar söz konusu olmadığı gibi kullanılmış ürünler olduğu için fiyatlar oldukça fark etmektedir. En uygun fiyatlı raflar için adresini ziyaret edebilirsiniz.