İkinci El Depo Raf Sistemleri Fiyatları

İkinci El Depo Raf Sistemleri
20 Mart 2018
İkinci El Depo Raf Sistemleri
20 Mart 2018

İkinci El Depo Raf Sistemleri Fiyatları

İşletmeniz için depo raf sistemine ihtiyacınız varsa ikinci el depo raf sistemleri fiyatları daha makul olacağı için bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Depolar ürün istifi için kullanılan, mağazanın görünmeyen yüzüdür. Bu yüzden depo raf sistemlerinde estetikten ziyade kullanışlı ve dayanıklı olması önemlidir. İkinci el olsa dahi depo rafları yeterince sağlam ve iş görür vaziyettedir.

Raf Seçimi

Depo raf sistemleri ürün çeşidine göre tasarlanmaktadır. Mesela bir beyaz eşya dükkanın deposunda bulunan rafların geniş aralığı fazla iken, yük taşıma kapasitesi de oldukça yüksektir. Bir kozmetik mağazasında ise raf aralığı dar ve yük kapasitesi daha düşük olan depo rafları tercih edilir. İşte raflardaki bu değişiklik nedeniyle ikinci el depo raf sistemleri fiyatları farklılık göstermektedir.

Sizin seçim yaparken dikkat edeceğiniz husus hangi nitelikteki ürünleri depolayacağınızdır. Depolama amacınıza uygun olan rafları seçmelisiniz ki ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılasın. Bu yüzden sizinle benzer alamda faaliyet gösteren mağazalardan çıkan ikinci el raflar öncelikli tercihiniz olmalıdır.

Bu tercihler hususunda firmamız size gereken yardımı yapacaktır. İhtiyaçlarınızı ve hangi ürünü depolayacağınızı söylemeniz halinde sizin için en ideal ürünler sunulacaktır.

Dayanıklı Ürünler

Depo rafları mağaza içi raflara göre çok daha dayanıklı ürünlerdir. Yerden tavana kadar yük taşıma kapasitesi olan bu raflarda öncelik sağlamlıktır. Estetik kaygı olmadığı için en kaliteli malzemeler güvenle kullanılır. Depolarda raflara binen yük fazla olduğu için raflar bunu kaldıracak şekilde dayanıklıdır.

Birkaç sene kullanılmakla bir rafın ömrü sona ermez. Çünkü bu raflar onlarca yıl dayanacak şekilde sağlam, paslanmaz ve kullanışlıdır. Böylece tek bir işletmede değil, daha sonra bazı işletmelerde de kullanılmaya uygundur.

Montaj

Çıkma depo raflarında arıza ya da sorun olabileceğini düşünebilirsiniz. Haklısınız da ancak unuttuğunuz bir şey var. Firmamız bu rafları devraldığı andan itibaren tamirini ve bakımı gerçekleştirerek tamamen sağlam ve kullanılabilir bir vaziyette satışa sunar. Satın aldığınız rafların montajı yine tarafımızca profesyonel olarak yapılır. Firmamızla adresinden iletişime geçerek ikinci el depo raf sistemleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.