İkinci El Depo Raf Sistemleri

İkinci El Depo Raf Sistemleri Fiyatları
20 Mart 2018
İkinci El Raf Alan Yerler
20 Mart 2018

İkinci El Depo Raf Sistemleri

 

İşyeriniz için raf sistemi ihtiyacınız varsa firmamızın ikinci el depo raf sistemleri ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kapanan, faaliyet alanını değiştiren, taşınan ya da artık raflar ihtiyaçlarına hitap etmez hale gelen işletmelerin rafları firmamız tarafından satın alınmaktadır. Kesinlikle kullanılabilir ve iyi durumda olan bu raflar depo rafı ihtiyacı olanlar için satışa çıkarılmaktadır. Böylece yeni açılan ya da raf ihtiyacı olan işletmeler firmamızdan uygun fiyatlara ikinci el raf alabilirler.

Kaliteli Depo Raf Sistemleri

Diğer işletmelerden alınan depo raf sistemleri incelemeden geçirilerek alınmaktadır. Her raf değil, gerçekten sağlam, dayanıklı ve kullanılabilir olanlar alınmaktadır. Halen uzun yıllar kullanım ömrü olan rafların alınması ile yeni müşterilere en kaliteli ürünler sunulmaktadır. Aldığımız tüm raflar firmamız tarafından kontrolden geçirilir. Sağlamlığı ve dayanıklılığı test edilen raflara ayrıca bakım ve onarım yapılır. Böylece raflar ilk günkü performansına kavuşturulmaya çalışılır. Sağlam, arızasız, kullanılabilir durumdaki ürünler müşteriler için yeniden satışa sunulur.

Her Müşteriye Uygun Raf

Depo rafları çok farklı niteliklerdeki ürünler olabilmektedir. Yükseklik, uzunluk, ağırlık taşıma kapasitesi gibi kriterlere göre raflar farklılık gösterir. İkinci el depo raf sistemleri almadan önce ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Deponuzun boyutlarının ne kadar olduğu, raflara koyacağınız ürünlerin boyutları, ağırlıkları gibi ölçümleri yaparak nasıl bir raf alacağınıza karar vermelisiniz. Bu sayede bize ihtiyaçlarınızı anlatmanız halinde sizin için en uygun olan raflar önerilecektir. Unutmayın ki en iyi raf ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayandır.

Montaj Hizmetleri

Firmamızdan aradığınız ikinci el depo raf sistemleri için en uygun olanını buldunuz ve anlaşmaya vardıysak, montaj hizmetini sizin için yapıyoruz. Raflar iş güvenliği için oldukça önemli olan eşyalardır. Devrilme gibi riskler yaşanmaması için gerekli tüm önlemler alınmalıdır. Bu kapsamda montajın da profesyonel olarak yapılmasında fayda vardır. Firmamız bu alanda yılların verdiği deneyim ile tüm raf sistemlerinde başarı ile montajı gerçekleştirmektedir. Böylece hem raflara ürün yerleştirirken, hem de raflar arasında işçiler gezerken güvenlik sağlanacaktır. Raf sistemleri hakkında bilgi almak için  adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.