İkinci El Çelik Raf

Ağır Yük Rafları İkinci El
20 Mart 2018
İkinci El Depo Raf Sistemleri
20 Mart 2018

İkinci El Çelik Raf

Birçok farklı alanda kullanılabilecek ikinci el çelik raf ürünlerine firmamız aracılığıyla sizler de ulaşabilirsiniz. Genellikle kamu kurumlarında dosya arşivlemek için kullanılan bu raflar ayrıca depolarda ve marketlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Son derece kullanışlı ve ekonomik olan bu raf sistemlerine firmamız sayesinde sizler de kavuşabileceksiniz.

Çelik Raf Özellikleri

Firmamızın sunduğu çelik raf sistemleri paslanmaya karşı dayanıklıdırlar. Dolayısıyla depolarda ya da farklı yerlerde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bunun haricinde genellikle gri renkte olan bu raf sistemleri istek halinde boyanabilmektedir. Böylelikle çok daha farklı tasarımlar elde etmek mümkündür.

Bu raflar üzerinde istiflenecek malzemelere göre farklı tasarım seçenekleri de uygulanmaktadır. Buna göre profiller ve raf ayakları belirlenmekte ve kullanılmaktadır. Sizler de amacınızı personellerimize bildirerek en doğru seçimin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Montaj İşlemleri

Sizler de firmamızdan ikinci el çelik raf siparişi vermeniz durumunda montaj işlemleri firmamız deneyimli personelleri tarafından yapılacaktır. Dolayısıyla herhangi bir zahmet içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Bu kapsamda isteklerinize ve mekanınıza uygun bir şekilde raflar monte edilecek ve ardından da tüm kontroller yapılacaktır. Böylelikle sizler de kaliteli ve güvenli bir şekilde bu raf sistemlerini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Ayrıca belirttiğiniz adrese raf sistemleri personellerimiz tarafından ulaştırılacaktır. Dolayısıyla hiçbir aşamada zahmet etmenize gerek bulunmamaktadır. Firmamız sizin adınıza en iyi şekilde süreci yönetecektir.

Firmamız kontrol ederek herhangi bir sorun olmadan raf sistemlerini sizlere teslim edecektir. Bu aşamada sizler de gerekli kontrolleri yaparak bundan emin olabilirsiniz. Firmamızdan 7/24 destek ve hizmet alabilmeniz mümkündür. Öyle ki deneyimli personellerimize telefon ile ulaşmanız durumunda personellerimiz derhal sizinle ilgileneceklerdir.

Sıfır çelik raf sistemleri ile mukayese edildiğinde kalite ve dayanıklılık noktasında hiçbir farkın olmadığını gönül rahatlığıyla sizlere ifade edebiliriz. Bunu sizler de kendiniz gözlemleyeceksiniz. Bunun yanı sıra ikinci el çelik raf sistemleri fiyatları büyük bir fark oluşturacaktır. Böylelikle cebinizi zorlamadan sizler de kaliteli çelik raflara kavuşacaksınız. Tüm bu ayrıcalıkları elde etmek için sizleri de adresimize beklediğimizi canı gönülden belirtmek isteriz.