İkinci El Ağır Raf Sistemleri

İkinci El Ağır Raf Sistemleri nedir ? Yükü ağır olan ürünlerin saklanabilmesi ve istiflenebilmesi amacı ile üretilmiş olan raf sistemleridir. Paletli veya metal sandıkların depolanmasında en yaygın kullanılan depo raf sistemidir.

Ağır depo rafı seçenekleri genel olarak sırt sırta raf sistemleri tercih edilerek üretilmektedir. Bu sistemler oldukça dayanıklıdır ve çelikten üretilmektedirler. Eğrilme gibi ya da kırılma gibi bir durum olmayacağı için saklanacak olan ürünler sorunsuz bir şekilde uzun bir süre saklanabilir ve istiflenebilirliği olan saklama ürünleridir.

Ürünlerin ağırlıklarına göre değişebilen profil eti kalınlıkları bulunmaktadır ve demonte olan sistemler olduğu için sökülüp taşınmaları kolaydır.

Şirketimiz

Şirketimiz tam 25 senedir ikinci el raf sistemleri alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul Sultangazi’deki 500 metre kare alanımız ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma

İkinci el raflarınızın sayısına ve raflarınızın kalitesine bağlı olarak alışlarda ve satışlarda fiyatlarımız değişmektedir daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Alışverişlerde Nakliye Ücreti Yok !

İkinci el ağır raf sistemleri alımı ve satımı yapan şirketimiz Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren bir işletmedir.
Şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet sağlıyoruz. Kendi ekipmanlarımız ile tüm hafif, ağır, arşiv, depo ve metal rafları profesyonellikle söküyoruz ve nakliye ücreti olmadan sizden satın alıyoruz veya size uygun fiyatlar bunları temin ediyoruz.

Sırt Sırta Raf Sistemi

Sırt sırta raf sistemi işletmelere azami depolama alanı yaratarak depo alanından maksimum fayda sağlar. Birden fazla paleti yan yana depolama imkanı sunar. Sırt sırta raf sisteminde paletlerin her biri birbirinden bağımsız olarak yerleştirilebilir. Sırt sırta raf sistemlerinde ayak profilindeki deliklerin farklı aralıklarda oluşu travers yüksekliklerinin kolay değiştirilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla raf yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.

Elinizde bulunan her çeşit 2.el ağır raf ve depo raflarını elinizden çıkartmak ve satmak isterseniz
bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el rafların uygun fiyatları ve ürün çeşitleri sizlere seçme olanağı sunmaktadır.

Bazı 2. El Ağır Raf Ürünlerimiz

Bize Ulaşın

Adres : Malkoçoğlu Mah. Zafer Cad. No:17 Sultangazi – İstanbul
Telefon: 0212 476 3121