Çıkma Çelik Raflar

Çıkma çelik raflar , farklı ölçülerde standart olarak üretilebilen depo raf sistemleridir.Çelik raf sistemleri ürünlerin depolanmasında kolaylı sağlayan sistemdir. Deiğişik ebat ve kalınlıkta olmaları çok amaçlı ürünlerin sergilenmesinde ve depolanmasında ideal çözüm yöntemi oluşturur. Kullanıldığı alanlar arşiv ihtiyaçlarının yoğun olduğu alanlar, bankalar, sigortacılık sektörü, kütüphaneler, hastaneler, resmi kurumlar
birçok sektörde kullanılmaktadır.

Şirketimiz

Şirketimiz tam 25 senedir ikinci el çıkma çelik raf alımı ve satımı yapmaktadır. İstanbul Sultangazi’deki 500 metre kare alanımız ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma

2.el çıkma çelik raflarınızın sayısına ve raflarınızın kalitesine bağlı olarak alışlarda ve satışlarda fiyatlarımız değişmektedir daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Nakliye Ücreti Yok !

Çıkma çelik raflarınızı sattığınızda veya aldığınız nakliye ücreti ödemezsiniz Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren bir işletmedir.
Şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde hizmet sağlıyoruz. Kendi ekipmanlarımız ile tüm hafif, ağır, arşiv, depo ve metal rafları profesyonellikle söküyoruz ve nakliye ücreti olmadan sizden satın alıyoruz veya size uygun fiyatlar bunları temin ediyoruz.

Maliyetiniz Düşecek

Depolarda tercih edilmekte olan rafların sıfır olarak alınması yüksek maliyetlere neden olabilir. Pek çok farklı sistem olduğu gibi bu sistemleri kullanan ve ikinci el raf satanlar bulunmaktadır. Bu şekilde bir tercih ile alınacak olan ürünlerin maliyeti çok düşecektir.

Raflar, genel olarak ürünlerin boyutları ve mekanın genişliğine uygun bir şekilde belirlenmektedirler. Aralıklar da ürünün boyutlarına ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Ağır yükler ve hafif yükler için farklı sistemler tercih edilmektedir.

Firmamızda yer alan ürünler arasından tercihler yaparak sizde deponuz için uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Bazı sistemlerde değişebilen aralıklar bulunmaktadır. Bu durumda daha önce farklı ürünlerin istiflenmesi için kullanılmış olsalar bile sizin istifleyeceğiniz ürünlerin boyutlarına uygun olarak ayarlanabilirler.

Raf sistemlerinin ayarlanabilir olması farklı endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Dayanıklı olan ve farklı renk seçenekleri bulunan raflara sitemizden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan modelleri bulabilirsiniz.

BAZI ÜRÜNLERİMİZ

Bize Ulaşın

Adres : Malkoçoğlu Mah. Zafer Cad. No:17 Sultangazi – İstanbul
Telefon: 0212 476 3121

Emintaş raf her çeşit çıkma ikinci el rafların sökümü ve alım satımını yapmaktadır…