Ağır Yük Rafları İkinci El

2.El Ağır Yük Raf
20 Mart 2018
İkinci El Çelik Raf
20 Mart 2018

Ağır Yük Rafları İkinci El

 

Depolarda en büyük ihtiyaçlardan olan ağır yük rafları ikinci el olarak uygun fiyatlara satılmaktadır. Sıfır raflar yaptırmak oldukça pahalı olduğu için bu rafları tercih ederek ekonomik ve kullanışlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ağır Yük Rafları

Ağır yük rafları adından da anlaşıldığı gibi ağır yükleri taşımak için uygun olan raflardır. Bu raflar daha çok fabrikalarda, yapı marketlerde, beyaz eşya dükkanlarında, sanayi tipi işletmelerde kullanılmaktadır. Çünkü buralarda çok sayıda ağır yük söz konusudur. Sağlıklı ve güvenilir bir işyeri için raf sistemlerinin de dayanıklı olması gerekir.

Ağır raf sistemleri yerden ve tavandan monte olan ürünlerdir. Aynı zamanda duvar boyu olan raflar duvara da monte edilmektedir. Bu sayede sadece raflar sadece yük taşımak için değil, aynı zamanda çakışanlar için de son derece güvenlidir. Rafların düşmesi gibi ihtimaller söz konusu değildir. Böylece işyeri iş güvenliği hükümlerine uygun olarak hizmet verecektir. Ağır raflar sayesinde işyerinde ihtiyaçlar da daha iyi karşılanacaktır.

İkinci El Raflar

Pek çok işyeri birleşme, bölünme gibi şekillerde tür değiştirebildiği gibi taşınma ya da büyüme gibi sebeplerle de değişikliğe gidebiliyor. Bazen de maalesef ekonomik sebeplerle kapanan işyerlerine şahit oluyoruz. Bu tür işyerleri ağır yük rafları ikinci el olarak satışa çıkarabilirler. Ancak kendi başlarına müşteri bulmaları oldukça zordur. Bu yüzden ikinci el raf alım satımı yapan firmamıza satış yaparak rafları kısa sürede değerinden elden çıkarabilirler.

Uygun Fiyatlı Ürünler

Ağır yük raflarının ikinci el olarak tercih edilmesinin en büyük sebebi fiyatlardır. Sıfırdan yapılacak olan ağır yük masrafları ciddi maliyete sahiptir. Çünkü bu raflar sıradan raflara göre çok daha kaliteli ve dayanıklı denilebilir. Yapımı da kullanılan malzemeler de fiyatı arttırmaktadır. Bu yüzden ağır yük rafları ikinci el olarak almak oldukça avantajlıdır. Bahsettiğimiz kadar sağlam olan bu ürünler bir kaç yılda yıpranmayacaktır bile. Çünkü uzun yıllar dayanacak şekilde üretilmişlerdir. Aynı zamanda fiyatları da oldukça makul olacaktır. Ürünlerimizi incelemek için adresini ziyaret edebilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz