2. El Yük Rafı Satan Şirketler

İkinci El Raf Satan Yerler
20 Mart 2018
İkinci El Hafif Raf Satan Yerler
20 Mart 2018

2. El Yük Rafı Satan Şirketler

Kapanan ya da faaliyet alanını değiştiren işyerinizde kullandığınız rafları 2. el yük rafı satan şirketler aracılığı ile satabilirsiniz. Artık sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermeyen ya da elinizde fazladan bulunan farları satmayı düşünüyorsanız kendinizin müşteri aramasına gerek yoktur. Çünkü ikinci el raf diye de bir sektör olduğunu bilmeyenler için hatırlatalım. Üstelik bu alanda son derece profesyonel şirketler faaliyet gösteriyorlar. Siz raflarınızı bu şirketlere değerinden satarsınız. Tekrar elden geçirilen ve iyileştirilen bu raflar raf satan şirketler aracılığı ile yeni şirketlere ulaştırılır. Alıcı ile satıcı şirketler sayesinde hiç birbirini görmeden ihtiyacını giderir.

İkinci El Raflar

Mağazalarda, marketlerde, fabrikalarda, depolarda kullanılan raflar oldukça uzun ömürlü ürünlerdir. Ancak çeşitli sebeplerden boşa çıkması ihtimalleri mevcuttur. İşte bu durum bir diğer kişi için avantaja dönüşür. Daha birkaç aydır ya da birkaç yıldır kullanılan iyi durumdaki rafları ihtiyacı olan diğer bir işyeri sahibi 2. el yük rafı satan şirketler aracılığı ile alabilir.

Bir işyeri için sıfırdan raf yaptırmak oldukça maliyetlidir. Tamamen ihtiyaca özel olarak yapılan raflar için iyi bir bütçe ayırmanız gerekebilir. Ancak iyi durumda bir ikinci el raf bulduysanız bu bütçe kat kat azalacaktır. Üstelik kullanım amacı olarak da ihtiyaçlarınız eksiksiz olarak karşılanacaktır. İşte bu yüzden ikinci el raflar çok avantajlıdır.

Rafları Yerinden Alın

İkinci el raf almak isteyen kişinin kendi çabası ile aradığı rafı bulması neredeyse imkansızdır. Çünkü raflar çeşitli özelliklere göre kategorilere ayrılır ve pek çok çeşidi vardır. Ancak 2. el yük rafı satan şirketler tüm bu raf modellerini, boyutlarını, niteliklerini bünyesinde barındırır. Böylece müşteri bir mağazada gezercesine raf seçimi yapabilir.

Yük rafları ağırlık kaldırmaya uygun olması gerektiğinden son derece kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. İkinci el rafın bu nitelikleri şirket tarafından test edilecek ve size güvenle satılacaktır. Bu gibi hassas konularda aldanmamak içinse işinde iyi, güvenilir ve deneyimli şirketlerle çalışmak gerekebilir. Eğer ikinci el raf ihtiyacınız varsa sizin için adresini önerebiliriz.